ENG Ми раді Вас вітати на сторінках інтернет-сайту клініки стоматології . На сторінках нашого сайту Ви зможете ознайомитися із основними напрямками діяльності нашої клініки, знайти цікаву та корисну саме для Вас інформацію, дізнатися про технології які використовуються у клініці «Майстер-СтоМ», а також про новини та сучасні способи лікування, ознайомитися з цінами на стоматологічні послуги та знижками або існуючими акціями.

1 листопада 2000 року є офіційною датою створення клініки стоматології». За цей короткий час нашої роботи ми вже змогли завоювати високу довіру та вдячність серед наших пацієнтів. Клініка основана на сімейних засадах, тому до нас ходять лікуватися усією сім'єю, кожному - і дітині, і дорослому - ми підберемо відповідного лікаря і метод лікування.

Ми, насамперед, піклуємся про Вашу здорову посмішку. Клініка стоматології - спеціалізована платна клініка, яка працює з сучасними матеріалами, передовими технологіями і кваліфікованими лікарями, які є членами однієї родини.

Упроваджуємо звичайний в усьому світі принцип «сімейного лікаря». Ведемо картотеку і запрошуємо наших пацієнтів на регулярні профілактичні огляди. Наш закон - болю бути не повинно, тому використовуємо широкий спектр сучасних знеболюючих препаратів місцевої дії. В окремих випадках, проводимо загальний наркоз, з обов'язковою консультацією анестезіолога і попереднім обстеженням.

Ретельно стежимо за виконанням санітарно-гігієнічних норм.
Стоматологічна клініка «пропонує послуги, що відповідають кращим світовим стандартам якості лікування. Фірма має ліцензію і сертифікати на кожен вид послуг. На усі види лікування даються гарантія.
Кожен лікар працює з асистентом «у чотири руки», без чого сучасні методики лікування неможливі.

У фірмі постійно проводиться підвищення кваліфікації лікарів і середнього мед. персоналу, а також пошук, аналіз і добір нових матеріалів і технологій. Весь інструментарій проходить етап стерилізації і запечатується