Our equipment

Our equipment!

У своїй роботі ми практикуємо технології лише ведучих у світі фірм виробників дентальної продукції. Всі кабінети у клініці обладнані інтраоральними камерами та мультимедійними моніторами (завдяки чому паціент може спостерігати за процесом лікування чи протезцвання та вносити свої побажання). На екрані монітора лікар миттєво одержує зображення досліджуваного зуба, контролює процес лікування і стан навколишніх тканин. Дані про обстеження кожного пацієнта зберігаються в банку даних.
Також в клініці працюють стерилізатори останнього покоління.

4 SIDEXIS (радіовізіографія) - мінімальна по дозі опромінення установка є абсолютно безпечною для вагітних жінок та дітей, що створює сприятливі умови при лікуванні саме цих категорій пацієнтів. Знімок зуба миттєво виводиться на екран монітора, що забезпечує точний рентгенографічний контроль, який необхідний на усіх стадіях лікування.
4 S-VISION (інтраоральна відеокамера) - з її допомогою на екран монітора виводиться картина усієї порожнини рота. Разом з лікарем Ви зможете спостерігати за наявністю або відсутністю тих чи інших патологічних процесів, що сприяє правильній діагностиці та вибору оптимального способу лікування. Ви можете спостерігати за усім процесом лікування та оцінити якість роботи до і після втручання.

Наша зуботехнічна лабораторія виконує весь процес необхідної технічної роботи. Спеціалісти лабораторії працюють на найсучаснішому обладнанні та новітніми матеріалами. Зубний техник працює разом з Вашим лікарем-стоматологом. Ми слідкуємо за якістю своєї роботи.
Клініка має власну зуботехническую лабораторію, якаf оснащена сучасним імпортним устаткуванням. При примірянні ортопедичних і ортодонтических конструкцій присутній зубний технік, що оцінює колір і особливості протеза безпосередньо в роті в пацієнта.
При лікуванні терапевтичних захворювань застосовується коффердам-система, що охороняє від травматизації м'які тканини, забезпечує сухість робочої поверхні зуба, створює гарний огляд операційного поля, що в підсумку значно поліпшує якість виконуваних робіт.


Make an appointment

ENG Ми раді Вас вітати на сторінках інтернет-сайту клініки стоматології . На сторінках нашого сайту Ви зможете ознайомитися із основними напрямками діяльності нашої клініки, знайти цікаву та корисну саме для Вас інформацію, дізнатися про технології які використовуються у клініці «Майстер-СтоМ», а також про новини та сучасні способи лікування, ознайомитися з цінами на стоматологічні послуги та знижками або існуючими акціями.

1 листопада 2000 року є офіційною датою створення клініки стоматології». За цей короткий час нашої роботи ми вже змогли завоювати високу довіру та вдячність серед наших пацієнтів. Клініка основана на сімейних засадах, тому до нас ходять лікуватися усією сім'єю, кожному - і дітині, і дорослому - ми підберемо відповідного лікаря і метод лікування.

Ми, насамперед, піклуємся про Вашу здорову посмішку. Клініка стоматології - спеціалізована платна клініка, яка працює з сучасними матеріалами, передовими технологіями і кваліфікованими лікарями, які є членами однієї родини.

Упроваджуємо звичайний в усьому світі принцип «сімейного лікаря». Ведемо картотеку і запрошуємо наших пацієнтів на регулярні профілактичні огляди. Наш закон - болю бути не повинно, тому використовуємо широкий спектр сучасних знеболюючих препаратів місцевої дії. В окремих випадках, проводимо загальний наркоз, з обов'язковою консультацією анестезіолога і попереднім обстеженням.

Ретельно стежимо за виконанням санітарно-гігієнічних норм.
Стоматологічна клініка «пропонує послуги, що відповідають кращим світовим стандартам якості лікування. Фірма має ліцензію і сертифікати на кожен вид послуг. На усі види лікування даються гарантія.
Кожен лікар працює з асистентом «у чотири руки», без чого сучасні методики лікування неможливі.

У фірмі постійно проводиться підвищення кваліфікації лікарів і середнього мед. персоналу, а також пошук, аналіз і добір нових матеріалів і технологій. Весь інструментарій проходить етап стерилізації і запечатується