Наше обладнання

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

У своїй роботі ми практикуємо технології лише ведучих у світі фірм виробників дентальної продукції. Всі кабінети  обладнані інтраоральними камерами та мультимедійними моніторами (завдяки чому паціент може спостерігати за процесом лікування чи протезцвання та вносити свої побажання). На екрані монітора лікар миттєво одержує зображення досліджуваного зуба, контролює процес лікування і стан навколишніх тканин. Дані про обстеження кожного пацієнта зберігаються в банку даних.
Також в клініці працюють стерилізатори останнього покоління.

4 SIDEXIS (радіовізіографія) - мінімальна по дозі опромінення установка є абсолютно безпечною для вагітних жінок та дітей, що створює сприятливі умови при лікуванні саме цих категорій пацієнтів. Знімок зуба миттєво виводиться на екран монітора, що забезпечує точний рентгенографічний контроль, який необхідний на усіх стадіях лікування.
4 S-VISION (інтраоральна відеокамера) - з її допомогою на екран монітора виводиться картина усієї порожнини рота. Разом з лікарем Ви зможете спостерігати за наявністю або відсутністю тих чи інших патологічних процесів, що сприяє правильній діагностиці та вибору оптимального способу лікування. Ви можете спостерігати за усім процесом лікування та оцінити якість роботи до і після втручання.

Наша зуботехнічна лабораторія виконує весь процес необхідної технічної роботи. Спеціалісти лабораторії працюють на найсучаснішому обладнанні та новітніми матеріалами. Зубний техник працює разом з Вашим лікарем-стоматологом. Ми слідкуємо за якістю своєї роботи.
Стоматологія має власну зуботехническую лабораторію, якаf оснащена сучасним імпортним устаткуванням. При примірянні ортопедичних і ортодонтических конструкцій присутній зубний технік, що оцінює колір і особливості протеза безпосередньо в роті в пацієнта.
При лікуванні терапевтичних захворювань застосовується коффердам-система, що охороняє від травматизації м'які тканини, забезпечує сухість робочої поверхні зуба, створює гарний огляд операційного поля, що в підсумку значно поліпшує якість виконуваних робіт.


Записатись на прийом