Стоматологічний туризм

Стоматологічний туризм в Україні

Стоматологічний тур - це поїздка з метою отримання стоматологічного лікування, водночас, поєднана із туризмом. Поїздка в Україну – це гарний шанс отримати недороге, проте якісне лікування та дізнатись більше про нашу чудову, але все ще маловідому країну. Серед мешканців Європи явище стоматологічного туризму дуже популярне. І чим раз частіше погляди охочих падають на Україну.

 

Клініка стоматології «МайстерСтом», що у Рівному, уже кілька років надає подібні послуги іноземцям. Варто зазначити, що місце розташування Рівного вигідне з точки зору логістики. Ми знаходимось близько до кордону, а отже потрапити до нас можна за якихось три-чотири години після прибуття в Україну. При бажанні туристи також можуть прилетіти літаком до Києва, а ми організуємо їхній трансфер до Рівного.

 

Клініка стоматології «МайстерСтом» пропонує своїм клієнтам високоякісне лікування, приємні ціни та цікаві екскурсії. Наша клініка відповідає міжнародним стандартам якості, а наші лікарі підвищуюсь свою кваліфікацію закордоном. Все це разом гарантує високий рівень стоматологічних послуг. Ми проводимо лікування будь-якої складності: від пломбування до імплантації зубів. Застосування новітніх технологій терапевтичної, естетичної, хірургічної та ортопедичної стоматології дозволяють створити вам усмішку неперевершеної краси!

Клініка стоматології «МайстерСтом» надає такі послуги:

 • Протезування всіх видів;
 • Лікування зубів, пломбування каналів;
 • Естетична реставрація зубів;
 • Виправлення прикусу та вирівнювання зубів;
 • Імплантація та синус-ліфтинг;
 • Vector-терапія, Cavo profyflex, airflow-чистка;
 • Лікування зубів вагітних та дітей;
 • Лазерне відбілювання та прикраси на зуби;
 • Лікування гіперчутливості зубів та профілактика карієсу.

Уникнути больових відчуттів під час виконання усіх стоматологічних процедур можна завдяки застосуванню місцевої анестезії. А приємні враження від екскурсій покращать ваш емоційний стан в цілому.

Як проходить програма стоматологічного туризму у «МайстерСтом»:

 1. Запишіться на лікування будь-яким зручним для вас способом: зателефонувавши нам, через Skype чи напишіть нам на електронну адресу.
 2. Надішліть свої панорамні рентгенівські знімки, щоб ми визначили якого саме лікування ви потребуєте.
 3. Ваше лікування буде проходити по індивідуальному плану розробленому конкретно для вас.
 4. Ми підберемо для вас бюджетний варіант подорожування. При потребі організуємо трансфер до Рівного.
 5. Поселимо вас у комфортабельному готелі, розташованому поблизу клініки.
 6. Вам буде підібрано розважальну програму з урахуванням ваших інтересів.
 7. Ми надаємо гарантію 1 рік на здійснені нами послуги.

 

Клініка стоматології «МайстерСтом» уже 17 років здійснює лікування зубів із застосуванням сучасних методик. За цей час наші лікарі здобули чудову репутацію завдяки уважному ставленню до пацієнтів та професійній майстерності. Клініка стоматології «МайстерСтом» гарантує вам чудову посмішку!