Лікуємо безкоштовно діток, які втратили батьків чи одного з батьків на війні. Та усіх військових, які повернулися з передової та які захищають Україну.

Медикаментозний сон - ви спите, а вас лікують

Що являє собою медикаментозний сон в стоматології і для чого застосовується?

Всім властиве почуття страху перед приходом до стоматолога. Страх викликає стрес як у самого пацієнта, так і заважає нормальній роботі зубного фахівця. У людини може виникнути паніка, тремтіння, серцебиття прискорюється. Саме в таких випадках здійснюють лікування зубів уві сні.

Медикаментозна седація - це стан людини в півсні. При цьому, пацієнт може реагувати на команди і слова лікаря. Але Ви повинні розуміти, що здатність відчувати біль при седації не пропадає. Тому стоматологи використовують також місцеву анестезію.

Введення в медикаментозний сон, забезпечує ряд переваг:

  • Людина не відчуває дискомфорту від звуків, які чує (дзижчання або вібрації бормашини);
  • Уникає стресу і болю;
  • Стан напівсну - це безпечна процедура, яка легко контролюється, не має побічних ефектів;
  • Після лікування пацієнт відчуває себе легко.

Видалення зуба уві сні: підготовка і процес стоматологічних втручань

При седації не потрібна спеціальна підготовка. Досить не вживати їжі, міцного чаю, кави за чотири години до процедур. Також рекомендується утриматися від алкоголю за один день.

Приємний стан напівсну досягається за допомогою цілого ряду седативних препаратів. Залежно від характеру необхідних стоматологічних маніпуляцій і анамнезу пацієнта, визначається конкретний препарат і його дозування. Медикаментозний сон в стоматології обов'язково робить лікуючий лікар разом з анестезіологом. Препарати, які застосовуються в лікуванні не викликають алергічних реакцій, не належать до наркотичних засобів, а також не викликають серйозних побічних ефектів.

Після всіх стоматологічних процедур людина приходить до тями протягом півгодини, без будь-яких наслідків і неприємних відчуттів. Важливо пам'ятати, що протягом дня може зберегтися легке запаморочення, сонливість і слабкість. У зв'язку з цим, лікарі не рекомендують сідати за кермо автомобіля.

Лікування зубів уві сні: головні протипоказання

Медикаментозну седацію не проводять при:

  1. Черепно-мозкових травмах;
  2. Повному шлунку;
  3. Будь-яких гострих захворюваннях;
  4. Наркотичної / алкогольної інтоксикації;
  5. Загострення хронічних захворювань.

Наркоз для дітей при лікуванні зубів

Лікування дітей у стані напівсну можна і навіть рекомендується. Малюки можуть переживати серйозний стрес через медичні процедури, вести себе неспокійно. Це ускладнює роботу лікаря, підвищується ризик заподіяння болю або випадкового травмування.

Видалення зуба уві сні набагато простіше проходить як для дитини, так і для фахівця. Під седацією діти не відчувають страху, можуть витримати навіть багатогодинне перебування в стоматологічному кріслі. Таким чином, за один сеанс лікар може полікувати відразу кілька хворих зубів.

Є деякі протипоказання для проведення седації у дітей:

  • повний шлунок;
  • респіраторні захворювання;
  • вік до 3-х років.

Лікування зубів уві сні: ціна

Безболісне лікування зубів з максимальним комфортом для пацієнта гарантує стоматологічна клініка «МАЙСТЕРСТОМ». У нас є всі технічні можливості для амбулаторної підготовки та введення людини в медикаментозний сон.Будь-які хірургічні операції проводяться тільки під контролем лікаря-анестезіолога.

Застосування процедури седації в клініці «МАЙСТЕРСТОМ» гарантує збереження нормального психоемоційного стану пацієнта.Щоб ознайомитися з цінами на медикаментозний сон перейдіть по посиланню.

Розкажіть про це друзям: