Що таке естетична стоматологія і навіщо вона потрібна?

Естетична стоматологія привертає увагу багатьох людей. Адже в її силах повернути вашим зубам не тільки запаморочливу красу посмішки, але і здоров'я.

У наші дні, сучасна стоматологія має в своєму розпорядженні безліч всіляких методів і засобів, для ефективного вирішення проблем форми, кольору, потемнівших пломб, відколів. Адже за останні роки, інтенсивність розвитку сучасних технологій в медицині та стоматології зокрема, просто вражає. На ринку медичних послуг з'являються новітні методи лікування та величезна кількість нових матеріалів. Тепер виправлення і лікування раніше недоступних дефектів, стало можливим. При цьому, можна досягнути сильно вираженого візуального, естетичного та косметичного ефекту. Тому, в стоматології з'явилося нове відгалуження, під назвою - естетична стоматологія.


Сьогодні, естетична стоматологія - це свого роду, мистецтво. З необмеженими можливостями новітніх реставраційних матеріалів, професіоналізмом лікарів і технікою. Естетична стоматологія - це цілий ланцюжок заходів, спрямованих на створення чарівної і сяючої посмішки або, як мінімум, поліпшення вигляду зубів. Сучасні композитні матеріали мають унікальну структурою, яка повторює тканини зуба по міцності і функціональності. А також, мають унікальну кольорову гаму для відтворення будь-яких особливостей природної краси зуба.

 

Всього п'ять основних етапів відокремлює вас від створення вашої нової усмішки, а саме:

  1. Першим етапом є позбавлення від дрібних недоліків зубів, серед них: тріщини емалі, різного роду відколи, профілактика каріозних плям. Хороший стоматолог без зайвих проблем і обтяжливих процедур зможе реставрувати сколи та тріщини.
  2. Другий етап це лікар-ортодонт, він визначить і вилікує різного роду аномалії, такі як, патологія прикусу, патологія зубного ряду, або аномалія окремо стоячих зубів. Ним можуть бути призначені ортодонтичні пластинки або брекет-системи. У дуже рідкісних випадках може знадобитися оперативне втручання
  3. Третій етап, нарощування або протезування зубів. Тут, на допомогу прийде стоматолог-ортопед. У більш запущених випадках потрібно буде відвідати хірурга, для видалення зубів, які вже не піддаються лікуванню. Адже всім зрозуміло, що всі прогалини зубного ряду необхідно замістити, бо якось не з руки буде посміхатися, коли немає центрального різця.
  4. Четвертим етапом є вирівнювання кольору зубів, еталоном, звичайно ж, буде голлівудська посмішка з білосніжними зубами. Адже очевидно, що вони привернуть увагу всіх оточуючих. Для освітлення зубів використовують комплекс процедур по відбілюванню емалі зубів.
  5. Завершальний, п'ятий етап, це можливе лікування ясен. І за бажанням пацієнта установка прикрас на зуби, це можуть бути скайси, стрази, дорогоцінні камені або ж twinkles.

 

Будьте впевнені в тому, що естетична стоматологія допомагає людям стати більш впевненими в собі. А якщо вам, як простому пересічному, здається що від цього мало користі, просто подумайте, як приємно просто посміхатися.

Час йде і в сучасних стоматологічних клініках є все необхідне для того що б допомогти людям. В останні роки, з'явилася мода на прикрашання зубів, всілякими видами напівдорогоцінного або дорогоцінного каміння. За допомогою, якого можна приховати дрібні дефекти зубів, ну і, звичайно ж, ніхто не відміняв приголомшуючого візуального ефекту.

 

Мережа стоматологічних клінік «МайстерСтом» пропонує своїм пацієнтам, в першу чергу, отримати кваліфіковану консультацію від фахівців про всі можливості естетичної стоматології. Почавши лікування зубів у нас, ви отримаєте якісні стоматологічні послуги від висококваліфікованих фахівців, за розумними цінами, а результат їх роботи буде Вас тільки тішити.