Дитячий стоматолог - сімейний рятівник

Лікування зубів у дітей і дорослих дуже відрізняється. Дитяча стоматологія займає особливе місце, тому що має справу з найбільш беззахисними істотами - дітьми. Оскільки саме на прийомі у стоматолога дитина часто отримує психологічну травму, яка впливає на його подальше життя, дитячі лікарі стоматологічної клініки МайстерСтом, досвідчені і кваліфіковані фахівці. Їм під силу забезпечити вашій дитині належну медичну допомогу, завдяки своїм знанням новітніх методик лікування та діагностики хвороб зубів у дітей. Наші фахівці, знаючи тонкощі дитячої психології, проведуть лікування зубів у дітей без зайвого для них стресу.

Лікування зубів у дітей: сучасні технології

Ще якихось 18-20 років тому для дітей складно було знайти профільного фахівця або спеціалізовану клініку. Особливо, це було не просто зробити в невеликих провінційних містах. 

Але, сьогодні, все кардинально змінилося. До ваших послуг безліч висококласних приватних клінік сімейної або дитячої стоматології. У них на гідному рівні забезпечується сервіс та лікування дитячих зубів. Але одна з головних проблем залишилася - це низька інформаційна обізнаність пацієнтів. Від цього страждають діти, оскільки не отримують своєчасного лікування, як наслідок, виникнення всіляких ускладнень.

Наприклад, багато батьків вважають, що молочні зуби необов'язково лікувати, оскільки вони випадуть самі. І дитину часто приводять до стоматолога вже тоді, коли стає неможливим, врятувати зуби. Ми вас попереджаємо, що такий підхід зовсім невірний.

Під молочними зубами розташовуються зародки постійних зубів, тому значні інфекції або втрата тимчасових зубів в ранньому віці загрожують цілим рядом ускладнень, таких як, порушення розвитку постійних зубів і навіть серйозні зубощелепні аномалії. Зуби розвиваються в тісному взаємозв'язку із загальним розвитком і ростом організму дитини. Саме тому, проблеми з тимчасовим прикусом, можуть поставити під загрозу здоров'я і розвиток дитини в цілому. Також, стан молочних зубів безпосередньо впливає на розвиток постійних зубів і прикусу.

Хвороби зубів у дітей і їх ускладнення приховують в собі велику загрозу для молодого організму дитини, що бурхливо розвивається. Відсутність лікування і профілактики хвороб зубів, сприяють виникненню ускладнень. Найчастіше це призводить до появи ряду захворювань запального характеру таких як:

  • пульпіт,
  • гінгівіт,
  • періодонтит.

Небезпека полягає в тому, що запальний процес здатний переходити на здорові сусідні тканини, що може спричинити незворотні наслідки для всієї зубощелепної системи дитини.

Чому варто звернутися в клініку "МайстерСтом"?

Для успішної роботи з дітьми лікар стоматолог повинен знати анатомію зубів дітей, а також враховувати особливості розвитку організму дитини в різні вікові періоди. Лікування зубів у дітей вимагає від лікаря стоматолога не тільки значних професійних знань і умінь, але великих, комунікативних навичок, а також знання психології дітей. Адже дуже важливо, щоб між лікарем і його маленьким пацієнтом встановилися теплі довірчі відносини. Тільки в такому випадку можлива якісна і плідна співпраця.

В стоматології " Майстер - Стом", ви, з повною впевненістю можете довірити лікування зубів ваших дітей нам. І бути впевненими в тому, що і ви і ваше чадо будете задоволені результатом.