Огляд та консультація з розробкою різних планів лікування

Що собою представляє огляд та консультація стоматолога?

Асоціація стоматологів та персональні лікарі наполегливо рекомендують періодично - раз на півроку, проводити профілактичні огляди ротової порожнини. Ви коли-небудь замислювалися, над тим,чому? Це робиться тільки по одній простій причини - тільки своєчасна перевірка є запорукою здоров'я зубів і ясен.

Якісний огляд та консультація стоматолога дає можливість:

 1. Уникнути будь-яких можливих ускладнень з зубами.
 2. Своєчасно виявити симптоми захворювання ясен.
 3. Ретельно перевірити пломби на наявність можливих пошкоджень.
 4. Перевірити наявність зламаних зубів, стан зубних протезів, коронок і т.д.
 5. Призначити максимально ефективний курс лікування в разі наявності усіх перерахованих вище симптомів та хвороб.

Основні методи обстеження стоматологічного хворого

Основна мета клінічного огляду пацієнта це, перш за все, постановка максимально правильного діагнозу. Саме це безпосередньо впливає на подальше і, що найважливіше, успішне лікування хворого.

Основні методи обстеження стоматологічного хворого передбачають:

 • цілісний збір анамнезу;
 • огляд пацієнта;
 • проведення температурної діагностики;
 • електроодонтодіагностика;
 • рентгенівський огляд.

Огляд стоматолога при вагітності - основні аспекти

Розвиток зубощелепних патологій у дитини залежать від стану зубів матері до і під час вагітності. Тому в цей важливий для вас період, стоматолога потрібно відвідати мінінум 4 рази, приблизно на 8, 18, 28, 38 тижнях вагітності. Регулярне спостереження у стоматолога протягом всієї вагітності - запорука здорового розвитку зубів Вашої дитини.  

Тому дуже важливо в цей період записатися до стоматолога, який уважно вивчить ротову порожнину пацієнтки та призначить ефективний курс лікування при наявності негативних симптомів.

Консультація дитячого стоматолога

Недостатня інформованість, велика кількість суперечливої інформації, генетичний страх і недовіра перед стоматологом призводить до зав'язування такого клубка стоматологічних проблем, які часом розплутати стає дуже складно і які дуже негативно позначаються на загальному стані здоров'я в цілому і призводять до збою соціалізації дитини.

Тому, записатися до лікаря стоматолога необхідно і дитині, так як в маленькому віці з'являється багато різних проблем із зубами. Це карієс, пульпіт, періодонтит, пляшковий карієс і багато іншого. Консультація дитячого стоматолога дасть можливість виявити проблему на ранній стадії та обмежитися лише поверховим лікуванням.

Консультація стоматолога: ціна

Якщо ж ви хочете отримати від огляду стоматолога задоволення та комфорт, мати максимально правильний висновок стоматолога, стоматологічна клініка «Майстерстом» завжди до Ваших послуг.

Адже у нас:

 1. Співвідношення ціна-якість;
 2. Фахівці у своїй справі;
 3. Інноваційне обладнання;
 4. Максимальна оперативність вирішення виникаючих з зубами проблем
Розкажіть про це друзям: