Відбілювання зубів: каппами та світлове (діодне - лазерне) відбілювання

Відбілювання зубів

Гарні білосніжні зуби - важлива складова привабливості. Досконала усмішка викликає симпатію і формує образ здорової і успішної людини. Однак зуби щодня піддаються впливу продуктів, що містять барвники, внаслідок чого вони жовтіють і втрачають природний блиск.

Порушення формування зубів або травма також можуть спричинити зміну кольору емалі. Відбілювання зубів в домашніх умовах вимагає чималих зусиль, займає багато часу і ніколи не зрівняється з професійним відбілюванням. Клініка "Майстер - Стом" пропонує вам отримати бажану білизну і сяйво зубів за допомогою безпечного експрес-методу відбілювання менш ніж за одну годину.

Відбілювання зубів лампою в стоматології Майстер - Стом

Сьогодні професійні методи відбілювання зубів не деформують зубну емаль, не мають побічних ефектів і гарантують відмінний результат. В «Майстер - Стом» для поліпшення кольору зубів застосовується інноваційний апарат SEMA - новітня розробка зі сфери естетичної стоматології, що дозволяє освітлити колір зубної емалі до 8 тонів.

Замість агресивного гелю перекису водню ми використовуємо гель пероксиду карбаміду, який ефективно і безболісно видаляє пігмент на зубах.

Рекомендації перед процедурою:

  • проведіть гігієнічну чистку зубів;
  • зніміть зубний камінь і наліт;
  • запломбуйте все каріозні утворення.

Протипоказань до даної методики небагато: почекати з відбілюванням зубів слід вагітним і годуючим мамам. Протягом 5 днів після процедури варто утриматися від їжі з барвниками (шоколад, кава), куріння і використання зубних паст з абразивними частинками.

Відбілювання зубів за допомогою апарату SEMA має масу переваг: процедура триває 30-40 хвилин; метод абсолютно безпечний і нешкідливий; осветляются навіть дуже темні ділянки; ефект зберігається щонайменше 2 роки.

Розкажіть про це друзям: