ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Ми раді Вас вітати на сайті  стоматології «МайстерСтом». На сторінках нашого сайту Ви зможете ознайомитися із основними напрямками діяльності нашої клініки, знайти цікаву та корисну саме для Вас інформацію, дізнатися про технології які використовуються у клініці «МайстерСтом», а також про новини та сучасні способи лікування, ознайомитися з цінами на стоматологічні послуги, знижками або існуючими акціями.

1 листопада 2000 року є офіційною датою створення клініки стоматології «МайстерСтом». За цей період часу нашої роботи, ми вже змогли завоювати міцну довіру та вдячність наших пацієнтів. Мережа стоматологічних кабінетів заснована на сімейних засадах, тому до нас ходять лікуватися усією родиною, кожному - і дитині, і дорослому - ми підберемо відповідного лікаря і метод лікування. Ми, насамперед, піклуємся про Вашу здорову посмішку.

 Стоматології «МайстерСтом» - спеціалізована платна установа, яка працює з сучасними матеріалами, передовими технологіями і кваліфікованими лікарями, які є членами однієї родини.
Компетентний адміністратор відповість на всі Ваші запитання, у зручний для Вас час, запише на прийом до лікаря-фахівця, якого Ви собі оберете. Тому наш професійний рівень Ви відчуєте вже при першому телефонному зверненні або записавшись на прийом на нашому сайті.

При першому відвідуванні лікаря-стоматолога нашої клініки Вам нададуть комплексну консультацію, включаючи комп'ютерну діагностику порожнини рота. Усі матеріали, з якими працюють наші лікарі, сертифіковані, вони офіційно закуповуються у торгівельних представників провідних фірм-виробників із Німеччини, США, Франції та Італії. В клініці ведеться суворий контроль за термінами та умовами зберігання кожного матеріалу.

«Розумне» стоматологічне обладнання та дотримання необхідної стерильності в клініці забезпечує знищення небезпечних вірусів імунодефіциту та гепатиту. Виключений ризик перехресної інфекції. Ефективне знеболення забезпечить Вам максимум комфорту під час оперативного втручання.

Наша клініка впроваджує, звичайний в усьому світі, принцип «сімейного лікаря». Ведемо картотеку і запрошуємо наших пацієнтів на регулярні профілактичні огляди. Наш кредо - болю бути не повинно, тому використовуємо широкий спектр сучасних знеболюючих препаратів місцевої дії. В окремих випадках, проводимо загальний наркоз, з обов'язковою консультацією анестезіолога і попереднім обстеженням.

Ретельно стежимо за виконанням санітарно-гігієнічних норм. Стоматологічна клініка «МайстерСтом» пропонує послуги, що відповідають кращим світовим стандартам якості лікування. Клініка має ліцензію і сертифікати на кожен вид послуг. На усі види лікування надається гарантія. Кожен лікар працює з асистентом «у чотири руки», без чого сучасні методики лікування неможливі.

У стоматологіїі постійно проводиться підвищення кваліфікації лікарів і середнього медичного персоналу, а також пошук, аналіз і добір нових матеріалів і технологій. Весь інструментарій проходить етап стерилізації і зберігається в індивідуальних стерильних пакетах. Тим самим гарантується 100% захист від інфікування.

Наша клініка надає ГАРАНТІЮ 1 РІК на всі наші роботи!