Наш блог

Стоматологічний туризм - приваблива опція для іноземців
«Стоматологічний туризм - приваблива опція для іноземців»

Звідки з’явився стоматологічний туризм? У європейців існує таке поняття як «зубний відпочинок», коли лікування зубів пов’язують разом із туристичними поїздками. Погодьтесь, що це дуже зручно. Адже лікування зубів часто пов’язане з певним психологічним стресом, а приємні враження від відпочинку та пізнання нової культури допомагають розслабитись і поліпшити емоційний стан пацієнта. Чималу роль, звісно, відіграє фінансовий фактор. Адже професійні стоматологічні стандарти єдині у всіх розвинутих країнах світу. А ось рівень життя та ще декілька економічних показників суттєво впливають на ціноутворення. То ж рівень цін на стоматологічні послуги в Україні значно нижчий, аніж у тій самій Європі, не кажучи вже про США чи Великобританію. До того ж, для того щоб в’їхати до України для жителів країн Європейського союзу та СНД, Канади, США, Туреччини, Ізраїлю не потрібна віза.

Як працює програма стоматологічного туризму у клініці «МайтерСтом»?

  • Зателефонуйте нам по телефону, Skype чи Viber. Наш адміністратор надасть відповіді на всі запитання, ознайомить з актуальними цінами та деталями поїздки.
  • Наш персонал розмовляє англійською, тож у спілкуванні не буде жодних бар’єрів.
  • Ви можете надати нам рентгенівські знімки своєї щелепи чи проблемних зубів. Вони будуть враховані під час складання плану лікування.
  • Наш персонал забронює для вас готель, організує трансфер з вокзалу чи аеропорту.
  • Ми складемо для вас індивідуальний туристичний план на час вашого перебування в Рівному.
  • Проведемо професійне лікування ваших зубів. На всі види послуг надаємо гарантію 1рік.

Які стоматологічні послуги можна отримати під час «зубної відпустки»?

У клініці «МайстерСтом» уже звикли приймати у себе клієнтів з краї Європи, Америки, Росії та Ізраїлю. До нас звертаються як за комплексним лікування зубів, так і за профілактичними програмами. Високою популярністю користується дорого вартісна імплантологія та протезування.

Чим можна зайнятись у вільний час?

Наші менеджери підготують для вас список розваг, екскурсій та поїздок, які ви можете здійснити на час перебування у Рівному. До прикладу, можна відвідати кілька кам’яних замків та палаців XII-XIX століть, міста Львів, Вінниця та Луцьк. Клініка стоматології «МайстерСтом» уже 17 років здійснює лікування, протезування та відбілювання зубів із застосування сучасних методик. За цей час наші лікарі здобули чудову репутацію завдяки уважному ставленню до пацієнтів та професійній майстерності.

Розкажіть про це друзям:

Інші новини

«Графік роботи на Великодні свята»
Читати далі
«Графік роботи»
Читати далі
«Як проводиться ендодонтичне лікування ?»
Читати далі
«Чому не варто боятися вирівнювання зубів ?»
Читати далі
«Як перестати боятися стоматологічних процедур?»
Читати далі