Консультація лікаря-ортодонта

Консультація ортодонта – перший крок до красивої посмішки

Вирівнювання зубів – це процедура за якою щороку до клініки стоматології «Майстер-Стом Центр» звертаються сотні пацієнтів. За допомогою лікаря-ортодонта вищої кваліфікаційної категорії Наталії Майструк, ваша мрія про красиві рівні зуби стане реальністю!

 

Як проходить консультація ортодонта?

Основне завдання ортодонта – це усунути проблеми до того як вони призведуть до ускладнень – порушення пропорційності та симетричності обличчя, множинного карієсу та захворювань ясен. Перший візит до ортодонта має лише діагностичну мету і, як правило, є повністю безболісним. Після консультації лікар складе для вас персональний план лікування.

Під час вашого візиту лікар проведе:

  • Візуальний зовнішньо-та внутрішньоротовий огляд;
  • З’ясує причини, що спричинили зубну патологію (спадкові і генетичні фактори, протікання вагітності матері, терміни прорізування молочних зубів, тривалість грудного вигодовування, шкідливі звички дитини, час початку зміни молочних зубів на постійні, спадковий неправильний прикус, тощо);
  • Визначить методи і засоби, що допоможуть усунути патологію (міогімнастика, знімні або фіксовані ортодонтичні апарати).

При потребі, пацієнта може бути направлено на консультацію до хірурга, гігієніста чи ЛОР-лікаря. Ортодонтичному лікуванню піддаються лише здорові або проліковані зуби. Тому, окрім ортодонта вам потрібно буде відвідати лікаря-терапевта.

У якому віці потрібно звертатись до лікаря-ортодонта?

Відповідь на це запитання криється саме у причинах виникнення проблем з прикусом. До них належать:

  • вроджені аномалії;
  • неправильний ріст молочних та постійних зубів;
  • вікові зубні патології.

Отож, за консультацією до лікаря-ортодонта можуть звертатись як дорослі, так і діти молодшого віку. Ортодонт повинен оглянути вашу дитину, як тільки у неї з’явився перший зубчик. Наступні огляди варто проходити у віці 2-3 років, а потім 5-6 років. 

Важливо пам’ятати! Профілактичне звернення до ортодонта може попередити виникнення психологічних проблем, дитячих комплексів пов’язаних з “кривими” зубами, і сприятиме гармонійному розвитку зубо-щелепової системи і дитини в цілому.

Вартість консультації можна побачити у розділі Ціни. Точну інформацію про обсяги лікування та ціни ви отримаєте на консультації. Консультація лікаря-ортодонта проходить за попереднім записом.

Розкажіть про це друзям: