Видалення зубів

Видалення зуба без болю і ускладнень

Дбайливе ставлення до зубів - девіз нашої клініки МайстерСтом. Ми намагаємося зберегти здоров'я зубів у всіх наших пацієнтів. Навіть із задавненими проблемами. І якщо є хоч один шанс зі ста врятувати «життя» ваших зубів, наші фахівці будуть за нього боротися. Для цього у нас в запасі найсучасніші стоматологічні методики лікування, великий досвід і високотехнологічне обладнання. Але, на жаль, є випадки, коли хірургічної процедури уникнути неможливо. І в цьому випадку наші лікарі приходять на допомогу.

Хочете «попрощатися» з зубом без болю і ускладнень - записуйтеся на видалення зубів в Рівному до нас в клініку.

Коли видалення неминуче: показання

Назвемо основні причини видалення зуба:

 • запущений карієс. Коли уражена велика частина зуба і є ризик поширення інфекції на всю ротову порожнину.;
 • четверта стадія пародонтиту, при якій лікування неефективне;
 • якщо зуб мудрості росте неправильно, змінює прикус, псує симетрію обличчя;
 • при ортодонтичному лікуванні;
 • зуб значно травмований, сильно зруйнований (залишилися уламки, частини кореня).

Видалення зубів в Рівному без болю

У нашій клініці видалення зубів проводиться двома основними способами: простим і складним.

 1. Простий метод - стоматолог спеціальними щипцями захоплює, розхитує і видаляє зуб з порожнини. Дантист використовує принцип важеля. Власне, сам процес займає менше хвилини, а вся процедура - близько 20 хвилин. Простий спосіб застосовується в більшості випадків. Як правило використовуємо місцеве знеболення.
 2. Складний метод - застосовуємо в особливих випадках: коли до зуба важко підібратися, зруйнована верхня частина (коронка), «вісімка» не до кінця прорізалася. Тут простим накладенням щипців не обійтися. Хірург розтинає збоку ясна і окістя, отримуючи доступ до коренів. Лазером або спеціальною пилкою він розділяє зуб на частини і видаляє. Після цього, обробляє антисептичними препаратами рану і накладає шви.

Одвічне питання: чи болісна процедура видалення зубів?

Безболісне видалення зуба в клініці МайстерСтом з уколом.

Тепер, про те, що хвилює наших пацієнтів найбільше: видалення - це дуже боляче? Поспішаємо заспокоїти: зараз в стоматології використовуються настільки ефективні анестетики, що болю ви точно не відчуєте. Максимум, легкий дискомфорт під час маніпуляцій. У більшості випадків використовується тільки місцева анестезія. Причому, сам укол ви теж практично не відчуєте: турботливий лікар попередньо обробить ясна спеціальним гелем-анестетиком. У клініці "МайстерСтом" видалення зубів (незалежно від складності процедури) проводять тільки досвідчені хірурги-стоматологи після ретельного огляду ротової порожнини пацієнта. Тому ймовірність ускладнень зведена до мінімуму. Ми проконсультуємо, як можна відновити красу посмішки сучасними методами (протезування, імплантація).

Догляд за порожниною рота після видалення

 1. Не намагайтеся відразу після процедури мчати з кабінету. Потрібно побути в стані спокою (10 хвилин - для простої процедури, 30-60 хвилин в разі складного хірургічного видалення). За цей час на місці відсутнього зуба утворюється «згусток», яка закриє лунку.
 2. Далі лікар скаже, коли прийти на контрольний огляд, призначить необхідні ліки.
 3. Протягом 2-3-х годин не їжте, постарайтеся не чіпати ранку язиком, щоб не посилити кровотечу. Як правило, кров виділяється до 8 годин після завершення процедури.
 4. В першу добу відмовтеся від гарячого пиття і їжі, чищення.
 5. Не можна займатися фізичними вправами, піднімати важкі речі.
 6. Не полочіть рот (якщо цю процедуру не призначив лікар).
 7. Коли закінчиться дія анестетика, можуть з'явитися болючі відчуття. Прийміть знеболююче, прописане стоматологом.

Чому слід звернутися в стоматологічну клініку "МайстерСтом"?

Щоб видалення зубів пройшло без ризику і болю - вибирайте фахівців, що спеціалізуються на цій операції. Стоматологи-хірурги клініки "МайстерСтом" зроблять процедуру максимально комфортною для вас. Нададуть кваліфіковану підтримку в реабілітаційний період. Не ризикуйте здоров'ям - вибирайте якість і професіоналізм!

Розкажіть про це друзям: