Пломбування кореневих каналів різними видами паст та гутаперчею під контролем спеціальних апаратів для вимірювання довжини коренів

Пломбування каналів є дуже важливим етапом в лікуванні зубів.

Саме від якості пломбування кореневих каналів залежить те, як довго прослужить вам зуб. Показаннями до лікування кореневих каналів є пульпіт і періодонтит.

Лікування кореневих каналів зазвичай проводиться в кілька етапів. В основному цю процедуру роблять під місцевою анестезією. Після того, як лікар забезпечить доступ до каналів, робоче поле ізолюється від попадання слини за допомогою коффердаму. Потім проводитися інструментальна обробка кореневих каналів ручним і машинним (за допомогою ендонаконечника) способами.

Перед пломбуванням кореневих каналів дуже важливо визначити робочу довжину каналу, так як це дозволить уникнути ускладнень в подальшому. Це можливо за допомогою апекслокатора і рентгенівського знімка. Якісне пломбування каналу є дуже важливим і відповідальним етапом лікування зуба. Його проводять за допомогою пломбувального матеріалу, який щільно заповнює кореневий канал, з часом не дає усадки, не змінює колір зуба і має бути рентген контрастним.

Також пломбування каналу матеріалом поєднують з використанням гутаперчевих штифтів. Протягом лікування кореневих каналів лікар робить рентгенівські знімки для контролю своєї роботи і, обов’язково, після пломбування – для перевірки якості.

Розкажіть про це друзям: